Spitalul Municipal Curtea de Argeş are un nou manager: Din primele informații se pare că este vorba despre nou manager fosta consilieră a primarului Constantin Panțurescu.
Vă reamintim că, începând cu 1 aprilie 2021, economistul Florin Mitucă a preluat conducerea Spitalului Municipal Curtea de Argeș. Șefia a preluată în urma pensionării fostului director, dr. Florian Badea.








