Eduard Constantin Florea, candidatul PER pentru funcția de președinte al Consiliului Județean, a fost astăzi la vot încă de dimineață, în Găvana. Acesta a declarat că a votat pentru o dezvoltare unitară a Argeșului, pentru un Argeș educat, sănătos și dezvoltat din punct de vedere turistic, dar și pentru dezvoltarea mediului rural, deoarece își dorește să ne păstrăm copiii acasă, iar satul argeșean să fie modernizat. Eduard Constantin Florea a fost însoțit și de alți colegi și candidați din PER.








