Robert Glință, cetățeanul de onoare al Piteștiului, concurează de astăzi la Europenele din Rusia.
„Pentru Robert, astăzi va fi proba de 50 de m spate, iar apoi, piteșteanul nostru va lua startul în probele de 100 m spate – pe 4 noiembrie, respectiv 100 m liber – pe 6 noiembrie.
Robert, mult succes!
Îți doresc să te întorci medaliat din Rusia!”, transmite primarul municipiului Pitești, Cristian Gentea.






