Crimă şocantă în Argeș!
O femeie de 38 de ani din comuna argeșeană Mihăiești a fost găsită moartă, cu gâtul tăiat, în curtea bisericii din localitate. Iar fiul acesteia in varsta de 15 ani a fost gasit mort la intrare in curtea bisericii. Vinovat de aceste crime este fostul soţ, un bărbat de 43 de ani din Cetăţeni. După cele două crime, acesta s-a înjunghiat în zona gâtului, dar a fost preluat de un echipaj medical.







