Cătălin Gherzan, candidat al PER la Primăria Pitești, transmite un mesaj de mulțumire alegătorilor care au participat la scrutinul de duminică. Totodată, el își exprimă și regretul că rezultatele obținute nu permit punerea în aplicare a unora dintre proiectele pertinente propuse de către PER în campania electorală. „Dragi tovarăși și pretini, pentru că și noi vă iubim, vrem să ne arătăm mulțumirea și regretul pentru aceste alegeri cu final… așa cum l-ați stabilit voi.
Mulțumirea pentru că dăm ocazia stimabililor aleși de dumneavoastră să facă lucruri minunate pentru orașul nostru.
Regretul că nu putem fi alături de piteșteni în realizarea programelor pertinente pe care ni le asumasem.
Dar, tot răul spre bine!
Avem aleși, avem proiecte, să vedem eficiență!
VIVAT POPULUS, VIVAT VICTORIA!”, transmite Cătălin Gherzan.







