Cartier rezidențial nou la intrarea în Moșoaia: 15 case moderne, la doar câteva minute de centrul Piteștiului
Un nou complex rezidențial prinde contur la intrarea în Moșoaia, într-una dintre cele mai căutate zone din apropierea municipiului Pitești. Situat pe Drumul Olteni nr. 170B, deasupra zonei Capitol Trivale, ansamblul este amplasat la doar 3,8 kilometri de Hotel Muntenia, oferind viitorilor proprietari acces rapid către oraș, dar și liniștea unei zone rezidențiale moderne.
Proiectul cuprinde 15 case construite exclusiv pe parter, concepute pentru confort și funcționalitate. Dezvoltatorul propune mai multe variante de locuințe, adaptate diferitelor nevoi ale familiilor.
Astfel, sunt disponibile:
* 4 case cu 4 camere și teren de 500 mp, la prețul de 153.000 euro;
* 6 case cu 4 camere și teren de 400 mp, la prețul de 149.000 euro;
* 5 case cu 3 camere și teren de 400 mp, la prețul de 136.400 euro.
Casele beneficiază de compartimentări moderne, living generos, dormitoare spațioase, terase și curți proprii, fiind ideale atât pentru familii cu copii, cât și pentru cei care își doresc confortul unei locuințe eficiente și accesibile.
Ansamblul va fi predat complet „la cheie”, termenul estimat de finalizare fiind luna decembrie.
Prin poziționarea excelentă, arhitectura modernă și conceptul exclusiv de case doar pe parter, noul cartier din Moșoaia se anunță una dintre cele mai atractive investiții rezidențiale din zona Pitești.
Detalii și rezervări: 0741014376





