Președintele USL Argeș, Cătălin Gherzan transmite următorul mesaj cu ocazia Zilei Naţionale a României:
„Dragi locuitori ai județului Argeș, munca, cinstea și onoarea au caracterizat dintotdeauna poporul român. România…mulți ani mai buni! Dragi români…să avem viața și viitorul, așa cum ni le dorim!
La mulți ani, România!
La mulți ani, compatrioți!„







