Deputatul PSD de Argeş, Simona Bucura Oprescu transmite un mesaj special cu prilejul Zilei Naţionale a României.
Dragi argeșeni,
Îmi doresc să avem o Zi Națională fericită!Îmi doresc ca, datorită contribuției fiecăruia dintre noi, să schimbăm România în bine!Îmi doresc ca cei care au plecat să se întoarcă acasă, iar cei care sunt aici să rămână acasă.Și îmi doresc ca prin efortul nostru comun să reușim să le dăm copiilor noștri rădăcini și aripi aici, acasă.Dragii mei,La Mulți Ani de Ziua Națională!







